Najważniejsze informacje pielgrzymkowe gr. 9A

5
4
Grupa 9A Dekanatu Żelechowskiego bardzo serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, do zapisów na pielgrzymi szlak na Jasną Górę. smiley

Zapisy czekamy na Was w dniach 2 i 3 sierpnia w godzinach od 15 do 18 w sali parafialnej im. Jana Pawła II w Żelechowie.
Zdanie bagaży nastąpi na nowym parkingu przy kościele w dniu 3 sierpnia w godz. 15-18.
Wyruszamy 3 sierpnia ze Stoczka Łukowskiego do Żelechowa, aby 4 sierpnia po porannej Mszy Świętej, już wspólnie całą grupą podjąć pielgrzymi trud.

Przez ostatnie dni całym sercem zachęcaliśmy jak najwięcej osób do wspólnego pielgrzymowania. Zorganizowaliśmy „niedzielę pielgrzymkową” w trakcie której opowiedzieliśmy o wyjątkowej atmosferze wspólnoty, która tworzy się podczas wędrówki.

Na każdej Mszy Świętej ks. Leszek Mućka – przewodnik gr. 9A- bardzo ciekawie i z pasją głosił Słowo Boże przybliżające ideę pielgrzymki, a pątnicy z naszego Dekanatu z ogromnym wzruszeniem dzielili się swoimi świadectwami , czym jest dla nich pielgrzymka i jaką moc daje na trudy codziennego życia. Młodzież pod kierunkiem Pani Marty Ostałowskiej własnoręcznie przygotowała okolicznościowe banery informacyjne i wraz z członkami Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży swoim entuzjazmem poprzez taniec uświetniali ten dzień.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie „niedzieli pielgrzymkowej”. Pragniemy, również podziękować tym, którzy przyczynili się do powstania filmiku promującego przygotowania naszej grupy do wyruszenia na pątniczy szlak. Mamy nadzieję, że nasze działania zaowocują i już niebawem wspólnie zaśpiewamy „9A idzie do Matki..” i wspólnie uklękniemy przed Jasnogórskim Tronem.

Zaproszenie na niedzielę pielgrzymkową gr. 9a
https://youtu.be/8ZXaoFG_vDc

Nie zastanawiaj się dłużej! Przyjdź zapisz się i sam się przekonaj że warto iść i nieść intencje do Tronu Matki. Serdecznie ZAPRASZAMY!!!


Najnowsze aktualności

Kategorie

Archiwum

Wesprzyj Pielgrzymkę Podlaską

Przygotowania do pielgrzymki trwają cały rok. Z tego względu chcielibyśmy prosić Was o pomoc w jej organizacji.

Jak mogę pomóc?
Łosice1 sierpnia
Biała Podlaska1 sierpnia
Włodawa31 lipca
Komarówka Podlaska2 sierpnia
Siedlce2 sierpnia
Łuków3 sierpnia
Garwolin3 sierpnia
Wilga3 sierpnia
Ciepielów7 sierpnia
znak wskazujący Częstochowę
Dzień modlitw o powołania8 sierpnia
namiot
Dzień modlitw za służbę zdrowia9 sierpnia
lasek pojednania
Lasek Pojedniania13 sierpnia
Msza Św. w Mirowie13 sierpnia
Wejście pielgrzymki na Jasną Górę14 sierpnia
Uroczystość
Wniebowzięcia NMP
na Jasnej Górze
15 sierpnia
Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com