Pielgrzymowanie duchowe

Jak w latach ubiegłych wszyscy, którzy nie mogą kroczyć fizycznie do Tronu Matki w Częstochowie, mogą duchowo pielgrzymować. Zasady pielgrzymowania duchowego są niezmienne od lat. Dodatkową pomocą w przeżywaniu tego wszystkiego co dzieje się na trasie Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej są transmisje z trasy Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej poprzez Katolickie Radio Podlasie.

Intencje Duchowego Pielgrzymowania możemy przekazać poprzez formularz www, który prześle wpisaną treść prost do Kierownictwa Pielgrzymki, jak także wypisane ręcznie karty z intencjami Duchowego Pielgrzymowania, które w tym roku drukować będzie Echo Katolickie. Karty te po wypełnieniu będzie można przekazać na trasę Pieszej Pielgrzymki gdzie będą niesione do Częstochowy i odczytywane wraz z intencjami osób pielgrzymujących fizycznie podczas modlitw.

Przekazujcie Kochani tą wiadomość tym wszystkim którzy jeszcze zastanawiają się jak przekazać intencje pielgrzymkowe ponieważ nie trzeba wiele wcale zachodu aby to uczynić. Pamiętajmy, że najważniejszą rzeczą w pielgrzymowaniu jest modlitwa a nie ofiara pieniężna.Najnowsze aktualności

Kategorie

Archiwum

Wesprzyj Pielgrzymkę Podlaską

Przygotowania do pielgrzymki trwają cały rok. Z tego względu chcielibyśmy prosić Was o pomoc w jej organizacji.

Jak mogę pomóc?
Łosice1 sierpnia
Biała Podlaska1 sierpnia
Włodawa31 lipca
Komarówka Podlaska2 sierpnia
Siedlce2 sierpnia
Łuków3 sierpnia
Garwolin3 sierpnia
Wilga3 sierpnia
Ciepielów7 sierpnia
znak wskazujący Częstochowę
Dzień modlitw o powołania8 sierpnia
namiot
Dzień modlitw za służbę zdrowia9 sierpnia
lasek pojednania
Lasek Pojedniania13 sierpnia
Msza Św. w Mirowie13 sierpnia
Wejście pielgrzymki na Jasną Górę14 sierpnia
Uroczystość
Wniebowzięcia NMP
na Jasnej Górze
15 sierpnia
Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com