Autor Wątek: propozycje zmian na stronie  (Przeczytany 67171 razy)

Offline niebieska

• codzienny bywalec
  • Droga jest źródłem, jest skarbnicą, jest bogactwem
Odp: propozycje zmian na stronie
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 20, 2008, 19:28:33 »
 8) No to tak:
1) statystyki czasami przeglądam, ale - przyznam szczerze, że nie za często, i nie przywiązuję do nich szczególnej uwagi...  ::)
2) jeśli chodzi o postoje, to już w lipcu popierałam ten pomysł  ;D
3) wyszukiwarka + księga gości... Hmm... Czasami są jakieś istotne informacje w księdze gości, ale trzeba by się chyba zastanowić, czy takie dołączenie nie zaśmiecałoby wyników wyszukiwania...  :-\
4) listę spotkań odbytych?? ja bym ją dodała pod warunkiem, że o każdym z tych spotkań byłoby choć kilka słów (może być to np kwestia dogadania się z Przewodnikami, aby "zatroszczyli się" o to, co by po każdym spotkaniu ktoś te kilka słów naskrobał... choć nie wiem czy to realne pomysły, ale takie mi do głowy przyszły  :P)
5) może być
6) obrazki przy artykułach?? sens mają, ale ja bym wprowadziła jakieś takie... hmm... nazwijmy to "ambitniejsze"... A może zdjęcia (choć nie wiem czy to nie nada stronie zbyt  "blogowego" image'u).

I moja uwaga/propozycja nr 7 - artykuły, artykuły, i jeszcze raz - artykuły! Aby zaglądając na stronę w ciągu roku pielgrzymi mogli też ubogacać się duchowo... Jakieś takie życiowo - duchowe chyba najchętniej...
To tyle z mojej strony... (jak na razie  ::) :P)

Offline Graffi

• Administrator
  • nałogowa gaduła
  • *
    • wojtek@bronisz.eu
    • blog
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 20, 2008, 19:43:36 »
AD 7. - ja to popieram, ale moja myśl do tego potrzeba ludzi, ludzi ludzi...

bo zorganizowanie "imprimatur" kierownictwa na umieszczenie czegoś ciekawego to nie jest (tak uważam) problem (jeżeli tekst jest wartościowy) jednak niech ktoś to tworzy, ja jako osoba pisząca coś "dla ludzi" to raczej mało się nadaję...

a tak reasumując, statystyki to może nie jest coś co się czyta codziennie, mi tylko chodziło czy ktoś to ogląda tak że to że one są że ma sens :)
(ale polskie piękne zdanie :P )

AD 3. to właśnie, trzeba (i to moja już w tym głowa) zrobić to tak żeby to miało "ręce i nogi", dlatego zapytałem o sens, bo tam mało jest ciekawych rzeczy do przeczytania za jakiś czas, raczej to są takie rzeczy 'na bieżąco' tylko

AD 4. pisałem o tym już kiedyś żeby coś napisać z każdego spotkania, ale jak widzę zostało to bez echa, ale tylko z echem w księdze gości - a ja nie mam prawa (moralnego) do kopiowania tego i robienia z tego artykułów na stronę główną, po to zrobiłem ten formularz aby każdy mógł parę zdań napisać, przesłać a ja to pokażę na stronie - sorry ale te wiadomości się same nie pokażą na stronie, muszą przejść przynajmniej wstępną weryfikację aby się nie pojawiały świństwa na stronie po prostu (ale to oczywista chyba sprawa)
jeżeli ktoś chce "odwalić" coś ładniejszego ze zdjęciami w tekście i takie tam, a nie ma jak tego zrobić na stonce bezpośrednio to niech to zrobi w czymś takim jak Word / OO Writer i niech mi przyśle, ja to przekopiuję jak trzeba :)
(ale to też chyba trzeba jakoś ładnie sklecić i wrzucić na stronę główną że czekamy na takie tam opisy i etc...)

AD 6. - zaproponuj coś ciekawego, tylko żeby to był zestaw obrazków / zdjęć / czegoś tam sobie... które tworzą jakąś całość w wyglądzie, swego czasu chciałem (i dalej chcę) skorzystać z innego zestawu ale tamten zestaw jest na licencji do której autor dołączył "swoje widzimisie" i napisałem maila do niego czy w to "widzimisię" łapie się nasza stonka, ale jak dobrze kojarzę to od mniej więcej czerwca czekam na odpowiedź ;)
i tamte były chyba takie ambitniejsze :)
(chyba teraz ten RSS bije po oczach takim blogiem ;) )

Offline misiek

• codzienny bywalec
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 20, 2008, 20:15:50 »
To ja mogę napisać o wczorajszym spotkaniu gr 10A...
I tak pomyślałem sobie  że można by było jeszcze pod każdym artykułem pozwolić komentować ten artykuł...
"Musicie od siebie wymagać nawet gdyby inni od was nie wymagali: JP2

Offline Graffi

• Administrator
  • nałogowa gaduła
  • *
    • wojtek@bronisz.eu
    • blog
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 20, 2008, 20:24:41 »
powiedzmy że ja jak narazie na komentarze pod artykułami powiem swoje NIE
nauczony przykładem pewnego człowieka który miał (co ciekawe) wyższe wykształcenie i pracował wśród ludzi, a zarazem który umiał skutecznie i chamsko robić bałagan na całej stronie gdzie zaglądał to jednak serdecznie podziękuję za możliwość tego typu atrakcji na tej stronie, księga gości i forum na prawdę sporo możliwości daje, a mądre rzeczy (przy zdecydowanym pozwoleniu autora wypowiedzi) bardzo chętnie przerzucę na stronę tak po prostu :)

nie bardzo chcę rozwijać ten temat tutaj, ale na prawdę mam dość duże doświadczenie, jak na mój wiek i na to co robiłem, w cenzurowaniu durnot, tutaj (dzięki Bogu) panuje porządek w sumie :)
i niech puki co tak zostanie

a o spotkaniu napisz coś, jak masz fotki jakieś to jeszcze fajniej :)

Offline niebieska

• codzienny bywalec
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 20, 2008, 20:56:11 »
No właśnie - ludzi, ludzi, ludzi...!!! Bo na prawdę ciekawym mogło by być przeczytanie tutaj co jakiś czas ciekawego artykułu, co by ta stronka tętniła życiem nie tylko w lipcu i sierpniu, ale okrągły rok...
Podobnie z relacjami ze spotkań...
A co do tego zestawienia, niestety nie mam jeszcze żadnego konkretnego pomysłu.. Ale jak coś mi przyjdzie - napiszę! :)

Offline gosieenka

• nałogowa gaduła
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 20, 2008, 21:35:18 »
ale spotkania mozemy robic tez wewnatrz siebie tzn tych,co jakos sie udzielaja na stronce i proponowac spotkania innym Pielgrzymowiczom niezaleznie od grupy i z tego tez by mozna jakies relacje pisac,nie tylko ze spotkan poszczegolnych grup.ale z tym komentowaniem artykulow byl dobry pomysl niebieskiej ale jak Wojtek mowisz,ze dzialy sie takie a nie inne rzeczy to mzoe lepiej odpuscic

Offline niebieska

• codzienny bywalec
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 20, 2008, 21:52:15 »
komentowanie było pomysłem Miśka.

Offline gosieenka

• nałogowa gaduła
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 20, 2008, 21:56:47 »
ojje przepraszam,misiek.kurcze tak sie ucieszylam ze forum funkcjonuje...

Offline misiek

• codzienny bywalec
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 20, 2008, 22:29:36 »
ale ja się nie gniewam... ;p a relacje z pielgrzymki napisze w niedługim czasie zdjęć niestety nie ma...  >:(

Offline Graffi

• Administrator
  • nałogowa gaduła
  • *
    • wojtek@bronisz.eu
    • blog
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 20, 2008, 22:39:35 »
to Ty z pielgrzymki czy ze spotkania chcesz pisać?
bo się zgubiłem teraz :P

tylko sprawnie napisz bo na świeżo wiadomość jest bardziej wartościowa :)

Offline gosieenka

• nałogowa gaduła
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 20, 2008, 23:26:51 »
oj juz niewazne z czego.wazne,ze ktos chce o czyms napisac

Offline misiek

• codzienny bywalec
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 21, 2008, 12:33:51 »
i już napisałem tylko przejrzyjcie to najpierw zanim wrzucicie na stronę....

Offline Graffi

• Administrator
  • nałogowa gaduła
  • *
    • wojtek@bronisz.eu
    • blog
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 21, 2008, 13:10:01 »
chociaż mam wydaną dysortografię (chociaż to nie do tego :P ) to mi się już rzuciło na oczy i powstawiam tylko trochę znaczków typu przecinek, apostrof, etc...

Offline gosieenka

• nałogowa gaduła
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 21, 2008, 13:28:58 »
moze kiedys ja cos napisze hehe.a czy by byla mozliwosc zrobienia czegos w stylu,zeby kazdy mogl usuwac lub edytowac swoje wpisy w ksiedze gosc?bo ja czasem za duzo pisze lub pozniej cos sie przypomina,zeby dopisac...a i na forum,bo nie wiem czy jest taka mozliwosc czy nie

Offline Graffi

• Administrator
  • nałogowa gaduła
  • *
    • wojtek@bronisz.eu
    • blog
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 21, 2008, 13:32:07 »
a księdze gości technicznie rzecz biorąc mogłaby być taka możliwość, ale trochę mi się nie chce tak rozbudowywać wszystkiego żeby było logowanie i takie tam i i żeby to miało "ręce i nogi" i żeby to działało - rozumiesz ???

a co do forum to chyba taka możliwość jest ;)
nie masz ponad swoją wypowiedzą (każdą) takiego przycisku ???