Autor Wątek: Najlepsze buty  (Przeczytany 34326 razy)

Offline ewelinaa16

• codzienny bywalec
Odp: Najlepsze buty
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 02, 2010, 11:04:47 »
Graffi : dziękuę serdecznie za wszystkie dobre porady:)
Na pewno wypróbuję sobie sandałki i mam nadzieje że to bedzie strzał w 10;)
a  kiedy Twoja grupa wychodzi?
"Nadzieja to dobra rzecz, może najlepsza ze wszystkich, a to, co dobre, nigdy nie umiera ..."

Offline Marshall

• Administrator
  • codzienny bywalec
  • *
    • GG 9946222
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 03, 2010, 00:04:11 »
Jeśli chodzi o mnie to tylko i wyłącznie sandały. Nie polecam zmieniać butów, ponieważ stopy przyzwyczajają się do profilu buta i po zmianie często robią się "ukochane" ;) bąbelki.
Jestem za sandałami z kilku powodów:
1. zmęczone, opuchnięte stopy łatwiej włożyć do nieco poluzowanych sandałów niż ciasnych adidasów
2. w czasie deszczu woda się przelewa przez sandałki, a nie zostaje w nich. Sandały wysychają w pół godziny (cały czas będąc w marszu), a adidasy będą schły...długo i namiętnie :D
3. idąc w adidasach noga bardziej się poci, przez co stopy się odparzają - w sandałkach jest przewiew (poza tym chodzi również o zapach po zdjęciu bucików ;) )

Offline ewelinaa16

• codzienny bywalec
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 04, 2010, 22:07:05 »
Dzidzia-mi tez się zdaje że sandałki sa lepsze,ale wiadomo ile ludzi tyle opinii.
Ja postanowiłam jednak zainwestować w sandały z powodów jakie Ty wymieniłaś:)
myslę że bedzie mi sie dobrze szło:)
"Nadzieja to dobra rzecz, może najlepsza ze wszystkich, a to, co dobre, nigdy nie umiera ..."

Offline Marshall

• Administrator
  • codzienny bywalec
  • *
    • GG 9946222
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 08, 2010, 22:18:19 »
No mam nadzieję, że będzie Ci się szło dobrze :) Wiadomo - każdy ma inne nogi i w innych butach będzie mu najwygodniej. Parę lat temu kupiłam sobie sandałki 3 dni przed pielgrzymką i szło mi się bardzo dobrze :)
Fakt, że miałam dużo bąbli, ale mam je przez cały rok, więc to dla mnie nic nowego. A w mojej grupie i tak zawsze pobijam rekordy w ilości bąbelków ;)

Offline Karolcia

• początkujący
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 14, 2010, 23:54:22 »
w tamtym roku przeszłam całą pielgrzymkę w trekingowych adidasach Nike. świetnie mi się szło... myślę jednak ,że to zależy od Twoich stóp. musisz sama sprawdzić... Wiem jakie to trudne;) w tamtym roku, kiedy szłam pierwszy raz byłam do końca przerażona, bo nie mogłam podjąć decyzji  8)będzie dobrze.;!!!; )

Offline Hubert15

• początkujący
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 15, 2010, 10:33:47 »
Ja idąc na pielgrzymkę, zamierzałem przejść w adidasach, ale pierwszego dnia poszedłem w sandałach. Tak mi się spodobało, że adidasów nie miałem na nogach ani razu. Bąbli żadnych nie miałem, odcisków również. No polecam sandały, naprawdę. A Ewelina dobrze zrobiła, że już kupiła sandałki.:>

Offline ewelinaa16

• codzienny bywalec
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 15, 2010, 19:55:11 »
tak zainwestowałam w sandały ale wezmę w razie czego jeszcze adidasy bo różnie może być;D

Offline gosieenka

• nałogowa gaduła
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 15, 2010, 20:21:06 »
pamietam jak szlam pierwszy raz 5 lat temu to mama mi kazala na nogi zalozyc adidasy.wytrzymalam 2 dni ale mialam babla na bablu i po tych 2 dniach odkrylam w swojej torbie sandaly.w nich nie szlam,tylko bieglam. i wykonczylam je do tego stopnia,ze do domu nie bylo co juz przywozic.ale od tego momentu kazda pielgrzymka tylko i wylacznie w sandalach.poczciwych za 30 zl u nas z lukoskiego rynku.starczaja na 2 lata pielgrzymowania i chodzenia od maja do wrzesnia.luz

Offline ewelinaa16

• codzienny bywalec
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 15, 2010, 21:10:25 »
adidasy sa dobre ale nie na taki odcinek drogi.Nogi się pocą bo wiadomo jak są upały do tego żadnego przewiewu w nich nie ma i się robią bąble...

Offline esterprzester

• początkujący
  • *
    • Galeria Bielsk Podlaski
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 09, 2015, 13:53:20 »
Warto jeszcze raz na 10 km zmoczyć stopy w wodzie. Jeżeli nie zmoczyć, to chociaż opłukać. Niesamowita ulga, odpoczynek dla stóp.

Offline Graffi

• Administrator
  • nałogowa gaduła
  • *
    • wojtek@bronisz.eu
    • blog
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 09, 2015, 17:41:14 »
nie warto, to kompletnie głupi pomysł

Offline sportowiec

• początkujący
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 12, 2015, 09:21:56 »
ja szedłem w klapkach i szło mi się świetnie, bo stopa oddychała. Myślę, że to dobry sposób. Też szedłem w sandałach ale rozwaliły mi się, bo ktoś mi na nie nastąpił. Wtedy prawie cały etap szedłem na boso ale na boso też mi się szło dobrze

Offline Jaxors

• początkujący
  • *
    • GG 231512
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 14, 2017, 08:54:35 »
Ja właśnie nie moge się przekonać do sandałów może jakieś mokasynki sobie wezmę będzie to dobrą opcją na tak daleką podróż czy koniecznie trzeba sandały ?
Siema jestem Mariusz jestem katolikiem od urodzenia i wierzę w Boga ^^ Lubię podróże oraz sport.

Offline Marshall

• Administrator
  • codzienny bywalec
  • *
    • GG 9946222
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 19, 2017, 10:52:15 »
Pielgrzymi dzielą na 2 podstawowe grupy:
- "tylko i wyłącznie sandały! Deszcz pada - szybko wyschną, nic Ci palców nie uciska, lekkie, wygodne - no żadnych innych butów!"
- " tylko i wyłącznie adidasy! Noga się dobrze trzyma, nie przemakają bardzo szybko, jak kupisz dobre to są lekkie, nic nie uciska - no żadnych innych butów!"

także ten.... :D Przekonaj się sam, w czym Ci wygodniej.

a od siebie dodam: Tylko i wyłącznie sandały! :D

Offline piot_rek

• początkujący
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 16, 2018, 15:47:35 »
Witam

W tym roku odbyła się już pielgrzymka. Najlepszymi butami są markowe buty sportowe np. typu sneakers. Lekkie, wygodne, trwałe. 

[EDIT]
usunąłem reklamę - Graffi
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2019, 08:01:21 wysłana przez Graffi »