Autor Wątek: pytanie:) (idę sama - poszukuję towarzyszki)  (Przeczytany 10374 razy)

Offline aniar

• początkujący
  • *
Odp: pytanie:) (idę sama - poszukuję towarzyszki)
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 30, 2008, 17:38:34 »
halooo:):)ja tez idę sama...poszukuję znajomości z grupy garwolińskiej zachęcam aby iść tam ze mną ewentualnie mogę sie dostosować do innej propozycji...proszę o kontakt bo sprawa nawet bardzo pilna i pośpieszna heheh :):)ze względu na termin wymarszu:):):)

Offline Ania.S

• początkujący
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 30, 2008, 21:53:23 »
Cześć aniar:). Ja idę z grupą akademicką, więc gdybyś chciała się dołączyć to zapraszam. Wprawdzie wychodzimy trochę wcześniej niż Garwolin, ale u nas też jest fajnie:). Pozdrawiam.

Offline aniar

• początkujący
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 30, 2008, 22:07:02 »
hmm a akademicka to jaka i kiedy wyrusza?????mam nadzieję ze jeszcze jesteś ewentualnie moje gg to 9524336

Offline Jaxors

• początkujący
  • *
    • GG 231512
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 14, 2017, 08:56:32 »
A w tym roku też idziecie razem w takich grupach chętnie dołącze i z chęcią z kimś się skontaktuje przed żeby dał mi porady dotyczące zabrania ekwipunku
Siema jestem Mariusz jestem katolikiem od urodzenia i wierzę w Boga ^^ Lubię podróże oraz sport.

Offline Marfels

• początkujący
  • *
    • http://www.aqua-logic.pl/
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 14, 2017, 11:00:04 »
To może jest dobry moment żeby pójść jeszcze raz :)
Witam! Jestem Grzegorz. Zajmuję się wynajmem dystrybutorów do wody oraz ekspresów do kawy. Jeśli poszukujecie dobrego urządzenia to koniecznie sprawdźcie moją ofertę. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Offline Marshall

• Administrator
  • codzienny bywalec
  • *
    • GG 9946222
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 19, 2017, 10:47:48 »
Ale fajnie, chodźcie z nami! :)
Jeśli chodzi o jakiekolwiek porady - służę pomocą ;) Stworzyłam ze 2 lata temu taki plik, do którego ciągle dokładam jakieś informacje - idealny dla kogoś, kto nie był na pielgrzymce, ale tez dla osób, które chodziły, ale przydałyby im się jakieś patenty :)