Autor Wątek: Biała Podlaska  (Przeczytany 3399 razy)

Offline axaaa

• początkujący
  • *
Biała Podlaska
« dnia: Lipiec 08, 2013, 14:10:02 »
Witam :)
Czy jest tu ktoś z Białej Podlaskiej? Wybieram się w tym roku na pielgrzymkę właśnie z tego miasta i kompletnie nie wiem do jakiej grupy się zapisać, gdzie to zrobić i kiedy. A może jest jakaś dziewczyna, chcąca pielgrzymować a nie ma z kim? Jestem chętna :)
Niby do wyjścia pielgrzymki jeszcze trochę czasu jest, ale.. :)
Dodam, że w ubiegłym roku szłam z grupą 9a :)
Pozdrawiam!:)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2013, 14:13:28 wysłana przez axaaa »

Offline Graffi

• Administrator
  • nałogowa gaduła
  • *
    • wojtek@bronisz.eu
    • blog
Odp: Biała Podlaska
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 08, 2013, 17:26:19 »
jest jest...
nastanie wieczór to na pewno Marshall Ci odpowie :)

a do wyjścia jest tak mało że aż się zdziwisz :D

Offline Marshall

• Administrator
  • codzienny bywalec
  • *
    • GG 9946222
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 08, 2013, 21:28:37 »
No i odpowiem :D Już wiem, że będzie długo, więc wybacz :P

Ja chodziłam 3 lata pieszo z grupą 10a i zawsze ją baaaardzo mile wspominam. Obecnie jestem w służbach centralnych, ale mimo wszystko co roku 2-3 dni idę pieszo z tą właśnie grupą.
Ale na razie obiektywnie:
10a - to wszystkie parafie z północnej części Białej, kiedyś największa grupa, teraz nieco zmniejszona (ale jak zawsze rozciągnięta na trasie :P )
10b - kapucyni - typowy kapucyński klimat (if you know what I mean ;) ) => dużo śpiewu, radości
11 - to południowa część Białej oraz Terespol

Która najlepsza? Cóż, każdy będzie wychwalał swoich - to jasne. Ja lubiłam z 10a pielgrzymować - poza tym ma się już ogarnięte noclegi, więc zawsze to trochę prościej w kolejnym roku.
Ja teraz będę 3 dni iść, więc jeśli coś to zapraszam serdecznie :) Często dziewczyny nie mają do końca ogarniętego kto z kim śpi, więc nie będziesz miała problemu się dobrać ;) Pamiętam chłopaka, który w którymś roku szedł sam, a po 2 dniach już był w tak dogranym towarzystwie, jakby się znali co najmniej z rok :) Ja kiedyś miałam spać w namiocie z 2 osobami (tak, w sumie daje nam to 3), ale już 3. nocy (aż do końca) zrobiło się nas 5 :D (nie, nie rozmnożyłyśmy się nocą....a w ciągu dnia, w trasie i na odpoczynkach :P ) Więc co do poznawania nowych ludzi to u nas nigdy nie było problemów :D choć sądzę, że w innych grupach jest podobnie.

Co do konkretnych zapisów. Z tego co wiem, zapisy we wszystkich bialskich grupach odbywają się 29. i 30. lipca (czasem też 31). I 31. jest zdanie bagaży. Wychodzimy w tym roku z kościoła św.Antoniego (czyli od kapucynów) o godz. 6 rano.

no i mówiłam, że się rozpiszę.... :P
Jakieś pytania? :D

Offline axaaa

• początkujący
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 08, 2013, 23:26:58 »
Baaardzo dziękuje za odpowiedź :) Wszystko wyjaśnione bardzo dobrze ;D
Chyba postawię na grupę 10b:)
No tak , racja, każdy wychwala swoich:) Tak to jest :) Ja również bardzo, ale to bardzo miło wspominam moją ubiegłoroczną grupę 9a, mielismy wspaniałych muzycznych!:) Oj, wszędzie coś sie znajdzie :)

Offline Marshall

• Administrator
  • codzienny bywalec
  • *
    • GG 9946222
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 10, 2013, 23:02:06 »
Co do muzycznych 9a to popieram - cuuuuuudowni :) Z daleka zawsze słychać że idzie dziewiąteczka a ;D

Offline Robitgeern

• początkujący
  • *
    • GG 45354
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 11, 2020, 11:35:38 »
Dzięki za udostępnienie