7 2020-08-13 19:10:58Aktualności 2020
Pielgrzymka dotarła na przedmieścia Częstochowy, do Mirowa. Na Jasną Górę pozostało tylko 8 kilometrów.
 
Dzisiejszy dzień jest czasem podsumowania pielgrzymki, uczynienia rachunku sumienia, pojednania z Bogiem i ludźmi i szczególną okazją do wyrażenia wzajemnej wdzięczności za wspólnie przeżyte chwile tegorocznego pielgrzymowania.

Dziękujemy wszystkim posługującym w Pielgrzymce kapłanom, służbom pielgrzymkowym, pątnikom duchowym i delegacjom przyjeżdżającym na trasę. Ufamy, że modlitwy zanoszone podczas tegorocznej Pielgrzymki, zaangażowanie tak wielu osób ożywi nasze rodziny i wspólnoty parafialne do życia Eucharystią i dawania świadectwa przynależności do Chrystusa i Jego Matki – Niewiasty Eucharystii.

Jutro ostatni etap naszego fizycznego pielgrzymowania, na który zapraszamy delegacje: po 5 osób z każdej grupy. Reprezentanci o godz. 4.00 rano gromadzą się przed świątynią w Mirowie, by w jednej grupie, niosąc swoje grupowe znaczki wejść na Jasną Górę. Bardzo prosimy o to, aby nikt ponad wyznaczone osoby nie dołączał do grupy reprezentacyjnej, aż grupa ta dojdzie do wałów Jasnej Góry. Pielgrzymi przybywający na zakończenie pielgrzymki mogą dołączyć do grupy dopiero przed wałami lub oczekiwać na przyjście grupy w Kaplicy Cudownego Obrazu. Nasza Pielgrzymka melduje się w Kaplicy Cudownego Obrazu o godz. 5.50. Uczestniczy w odsłonięciu Obrazu, następnie odbędzie się obrzęd złożenia intencji, prezentacja Pielgrzymki i Msza św. na zakończenie pod przewodnictwem ks. bpa Kazimierza Gurdy. Prosimy, aby wszyscy zgromadzeni w Kaplicy mieli nałożone maseczki.

Tych wszystkich, którzy nie będą mogli fizycznie dotrzeć na Jasną Górę aby wziąć udział w uroczystościach kończących 40. Jubileuszowej PPP na Jasną Górę zapraszamy do łączności duchowej przy pomocy KRP oraz transmisji na stronie internetowej www.pielgrzymka-podlaska.pl i  profilu facebookowym Pielgrzymki.

Przed nami ostatnia prosta
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
Filmy  
Komentarze dodaj
podpis:

komentarz:


Ważniejsze wiadomości:
Strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania. W twojej przeglądarce możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookie.ok
banerbaner
img
Regulamin2007-03-15 10:20:40
img
ABC Pielgrzyma2012-07-31 21:21:49
Brak wiadomości z ostatnich 90 dni
Ostatnie zdjęcia
zdjecie
zdjecie
zdjecie
zdjecie
zdjecie
zdjecie
Odwiedziło nas:
01796510
do wyjscia 41PPP:
timer