1 2008-07-19 19:13:13Aktualności 2008
Zapisy:


Grupa 2
ks. Wojciech Stefaniuk
Zapisy:


Grupa 3
ks. Waldemar Kułak
Zapisy:
    przy kaplicy MB Kodeńskiej w parafii św. Stanisława w Siedlcach
        30 i 31 lipca: 16.00 ? 18.30
zapisy i zdawanie bagażu:
        1 sierpnia: 16.00 ? 19.30


Grupa 4
o. Jarosław Kędzia (OMI)
Zapisy:
    przy parafii św. Teresy w Siedlcach
        31 lipca: 10.00 ? 19.00
zapisy i zdawanie bagażu:
        1 sierpnia: 10.00 ? 19.00


Grupa 5
ks. Sławomir Bylina
Zapisy:
    przy parafii Bożego Ciała w Siedlcach
        31 lipca: 16.00 ? 19.00
zapisy i zdawanie bagażu:
        1 sierpnia: 16.00 ? 19.00


Grupa 7a
ks. Tomasz Koprianiuk
Zapisy:
    przy parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie
        1 sierpnia: 16.30 ? 19.00
zapisy i zdawanie bagażu:
        2 sierpnia: 9.00 ? 19.00
Spotkanie przedpielgrzymkowe
        31 lipca: 17.30


Grupa 7b
ks. Sławomir Pękała
Zapisy:
    przy parafii MB Częstochowskiej w Garwolinie
        1 sierpnia: 16.00 ? 19.00
zapisy i zdawanie bagażu:
        2 sierpnia: 16.00 ? 19.30


Grupa 7c
ks. Jacek Sawczuk
Zapisy:


Grupa 8a
ks. Marek Bieńkowski
Zapisy:
    na wikariacie w Rykach od 15.00.
        3 - 4 sierpnia
Msza Św. i adoracja Najświętszego Sakramentu
    3 sierpnia godz. 18.00


Grupa 8b
ks. Michał Chojecki
Zapisy:


Grupa 9a
ks. Grzegorz Matysiak
Zapisy:


Grupa 9b
ks. Tomasz Paśniczek
Zapisy:
    w Łaskarzewie w Sali katechetycznej
        1 i 2 sierpnia: 16.00 - 18.00
        3 sierpnia: 16.00 do 20.00
składanie bagażu:
    3sierpnia:
       - w Sobolewie przy kościele: 13.00 - 15.00;
       - w Łaskarzewie na parkingu przy plebani: 16.00 - 20.00;
       - w Maciejowicach przy kościele: 04 sierpnia - 9.30 - 10.30.
spotkanie dla wszystkich osób, chcących pełnić służbę porządkową, medyczną, liturgiczną, techniczną lub muzyczną
        odbędzie się w sali katechetycznej w Łaskarzewie w dniu 3 sierpnia o godz. 16.00.


Grupa 9c
ks. Jan Spólny
Zapisy:


Grupa 10a
ks. Wiesław Mućka
Zapisy:
    par. bł. Honorata w Białej Podlaskiej (ul. Terebelska 50 A)
        29 lipca: 16.00 - 18.00
        30 lipca: 16.00 - 19.00
zdawanie bagażu
        31 lipca: 17.00 - 19.00


Grupa 10b
o. Przemysław Kryspin OFMCap
Zapisy:


Grupa 11
dk. Jarosław Dziedzic
Zapisy:


Grupa 12
ks. Jarosław Wasilewski
Zapisy:
    w sali przy ul. Łukowskiej przy parafii św. Mikołaja w Międzyrzecu Podlaskim
        31 lipca: 16.00 ? 19.00
zapisy i zdawanie bagażu:
        1 sierpnia: 16.00 ? 19.00


Grupa 13
ks. Leszek Gwardecki
Spotkanie przedpielgrzymkowe:
    27 lipca o godz. 19.00 w kawiarence przy parafii św. Zygmunta.


Grupa 14a
ks. Rafał Jarosiewicz
Zapisy:
    31 lipca i 1 sierpnia: 15:00 do Mszy św. o godz. 18:00
zapisy i zdawanie bagażu:
    2 sierpnia: 13:00 - 20:00
spotkanie organizacyjne:
    27 lipca, godz. 17:00 parafia Przemienienia Pańskiego Łukowe.
    podczas którego będzie podane więcej szczegółów na tematy organizacyjne grupy


Grupa 14b
ks. Adam Woźniak
Zapisy:
    przy parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie
        31lipca i 1 sierpnia:
        16.00 ? 18.00
zapisy i zdawanie bagażu:
        2 sierpnia: 16.00 ? 18.00
spotkanie organizacyjne:
        29 lipca po Mszy św. o godz. 18:00


Grupa 14c
ks. Kamil Wasilewski
Zapisy:
    przy parafii w Adamowie
        2 sierpnia: 16.00 ? 19.00
zapisy i zdawanie bagażu:
        3 sierpnia: 16.00 ? 19.00


Grupa 15a
ks. Krzysztof Chaciński
Zapisy:
    przy parafii Trójcy Świętej w Radzyniu Podl.
        31 lipca i 1 sierpnia: 9.00-10.00 i 16.30 ? 17.30
        2 sierpnia: 9.00 ? 10.00


Grupa 15b
ks. Andrzej Karwowski
Zapisy:
    w kancelarii parafialnej:
        30 lipca:  9.00 - 11.00 oraz 17.00 - 18.00
        31 lipca: 9.00 - 11.00 oraz 17.00 - 18.00
        1 sierpnia: 9.00 - 11.00
Zdawanie bagażu:
        01 sierpnia: godz. 17.00
Triduum przygotowawcze:
    środa, czwartek, piątek: godz. 18.00
    bardzo serdecznie zapraszamy.
    w czasie Triduum będzie można skorzystać z Sakramentu Pokuty i Pojednania.
Wyjście pielgrzymki:
    sobota 2 sierpnia, godz. 7.30.
        Bliższe informacje można uzyskać u przewodnika grupy
        ks. Andrzeja Karwowskiego
        tel. (083) 353 55 64


Grupa 16
Ks. Adam Pietrusik
Zapisy:


Grupa 17
o. Łukasz Buzun OSPPE
Zapisy:
    w kancelarii parafialnej
        od 22 lipca w godz. 8:00 - 12:00 i 16:00 - 19:00

        par. św. Ludwika
        ul. Klasztorna 7
        tel. 082 5721366

Wojtek

Komentarze dodaj
podpis:

komentarz:


Ważniejsze wiadomości:
Strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania. W twojej przeglądarce możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookie.ok
banerbaner
img
Regulamin2007-03-15 10:20:40
img
ABC Pielgrzyma2012-07-31 21:21:49
Brak wiadomości z ostatnich 90 dni
Ostatnie zdjęcia
zdjecie
zdjecie
zdjecie
zdjecie
zdjecie
zdjecie
Odwiedziło nas:
01910856
do wyjscia 42PPP:
timer